Czerwona strefa

Drodzy Rodzice

 

W związku ze znacznym wzrostem liczby zachorowań na Covid 19 i objęciem Warszawy czerwoną strefą jesteśmy zmuszeni podjąć kroki zwiększające bezpieczeństwo Dzieci i pracowników.

Od poniedziałku 19.10.2020 zamykamy przedszkole dla osób z zewnątrz (nie dotyczy pracowników).

Oznacza to, że zmieni się procedura przyprowadzania i odbierania Dzieci. Rano Pracownik przedszkola będzie przejmował opiekę nad Dzieckiem w drzwiach wejściowych do placówki i następnie prowadził do szatni, pomagał przy przebieraniu i odprowadzał do sali. Analogicznie po południu pracownicy obsługi będą wyprowadzać do drzwi wejściowych ubrane już dziecko.

Kontakt z wychowawcami możliwy będzie drogą mailową, przez platformę 4Parents, oraz telefon służbowy.

Do odwołania zawieszone zostają  zajęcia i spotkania z osobami z zwenątrz.

Bez zmian odbywać się będą zajęcia z podstawy programowej prowadzone przez etatowych pracowników przedszkola (logopedia, rytmika, gimnastyka korekcyjna, język angielski).

Rezygnujemy czasowo z wszelkich warsztatów, teatrzyków prowadzonych przez osoby z zewnątrz, w tym również niestety przez Rodziców.

Jednocześnie informujemy, ze w związku z zakupem parownicy i lampy UV do sal powróciły dywany, wózki i lalki. Sprzęt jest używany z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w czasie kiedy dzieci nie ma w sali.

Zdajemy sobie sprawę, że czas jest trudny, przynosi wiele pytań oraz wątpliwości. Bardzo jednak prosimy o zrozumienie i pomoc z Państwa strony. Liczymy, ze wspólnym wysiłkiem uda się jak najszybciej ograniczyć liczbę zachorowań i powrócić do normalnego rytmu.

 

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola 441