O nas

Czym się zajmujemy?

W Przedszkolu nr 441 w Warszawie nasi wychowankowie otrzymują pomoc i wsparcie, których potrzebują, aby móc się rozwijać. Wszystkie zajęcia mają na celu rozwijanie emocjonalnego i intelektualnego potencjału naszych dzieci. Poprzez odgrywanie ról i możliwość uczenia się w praktyce, małe dzieci mogą rozwijać swoje umysły i stawać się coraz bardziej błyskotliwe. Wierzymy, że dzieci najlepiej rozwijają się w środowisku, które docenia ich wyjątkowość. Na każdym etapie dorastania konieczne jest wsparcie, aby rozwój emocjonalny, społeczny i twórczy przebiegał harmonijnie. Opierając się na mocnych stronach, zainteresowaniach i naturalnej ciekawości każdego dziecka, zachęcamy je do odkrywania świata oraz do rozwijania nowych umiejętności i nawiązywania bliskich relacji.

 

Jesteśmy jedną z najmłodszych placówek w Ursusie. Powstaliśmy w roku 2017, najpierw jako odziały zamiejscowe Przedszkola Integracyjnego nr 137, a od września 2019 roku jako niezależna placówka –Przedszkole nr 441. Mieścimy się w zaadaptowanym budynku po  domu meblowym Emilka.

Mamy cztery widne sale, każda z osobną toaletą, miejscem do spożywania posiłków, nauki i zabawy oraz zapleczem kuchennym i własnym, ogrodzonym placem zabaw ze sprzętem jordanowskim. Posiłki dostarcza starannie wybrany catering mający doświadczenie w zdrowym żywieniu przedszkolaków, również tych będących na diecie.

To co nas wyróżnia spośród innych publicznych placówek, to kameralna, rodzinna atmosfera. Zarówno dyrektor, wychowawcy, nauczyciele zajęć dodatkowych jak i pracownicy obsługi to ludzie z pasją, dobrą energią, stanowiący zgrany zespół. Tworzymy to przedszkole od podstaw, chcemy żeby było przyjazne dzieciom i rodzicom. Cieszymy się z odwiedzin naszych wychowanków, kibicujemy im w szkolnych sukcesach.  Zapraszamy Państwa do współtworzenia tego miejsca, jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy i pomysły.

Witamy w społeczności Przedszkola nr 441

 

Przedszkole nr 441 w roku szkolnym 2020/2021  funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:30.

Stawka żywieniowa: 9,75zł (opłaty za żywienie – przelewem na konto)

Odliczanie nieobecności:
Jeżeli rodzic zgłosi nieobecność dziecka w dniu roboczym poprzedzającym nieobecność lub w tym samym dniu do godz: 7:30 – odliczamy stawkę dzienną za ten dzień na Państwa korzyść.
W przypadku zgłoszenia w dniu nieobecności pobieramy opłatę za pierwszy dzień nieobecności dziecka.
Zwroty za żywienie za dni nieobecności będą dokonywane w następnym miesiącu.

Rada Rodziców – wpłaty wnoszone w kasie przedszkola w wysokości zadeklarowanej przez rodziców.