Przedszkole nr 441
w Warszawie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Motto: „Nie rób za mnie nic co potrafię zrobić sam”

Jesteśmy jedną z najmłodszych placówek w Ursusie. Powstaliśmy w roku 2017, najpierw jako odziały zamiejscowe Przedszkola Integracyjnego nr 137, a od września 2019 roku jako niezależna placówka –Przedszkole nr 441. Mieścimy się w zaadaptowanym budynku po domu meblowym Emilka.

Mamy cztery widne sale, każda z osobną toaletą, miejscem do spożywania posiłków, nauki i zabawy oraz zapleczem kuchennym i własnym, ogrodzonym placem zabaw ze sprzętem jordanowskim. Posiłki dostarcza starannie wybrany catering mający doświadczenie w zdrowym żywieniu przedszkolaków, również tych będących na diecie.

To co nas wyróżnia spośród innych publicznych placówek, to kameralna, rodzinna atmosfera. Zarówno dyrektor, wychowawcy, nauczyciele zajęć dodatkowych jak i pracownicy obsługi to ludzie z pasją, dobrą energią, stanowiący zgrany zespół. Tworzymy to przedszkole od podstaw, chcemy żeby było przyjazne dzieciom i rodzicom. Cieszymy się z odwiedzin naszych wychowanków, kibicujemy im w szkolnych sukcesach. Zapraszamy Państwa do współtworzenia tego miejsca, jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy i pomysły.

 

Witamy w społeczności Przedszkola nr 441

Przedszkole nr 441 w roku szkolnym 2020/2021 funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:30.

Odliczanie nieobecności:
Jeżeli rodzic zgłosi nieobecność dziecka w dniu roboczym poprzedzającym nieobecność lub w tym samym dniu do godz: 7:30 – odliczamy stawkę dzienną za ten dzień na Państwa korzyść.
W przypadku zgłoszenia w dniu nieobecności pobieramy opłatę za pierwszy dzień nieobecności dziecka.
Zwroty za żywienie za dni nieobecności będą dokonywane w następnym miesiącu.

Rada Rodziców – wpłaty wnoszone w kasie przedszkola w wysokości zadeklarowanej przez rodziców.

 

IMG 1
 
zdjęcie sali zabaw, na którym widać tablicę multimedialną i meble                zdjęcie łazienki dziecięcej
 
zdjęcie gabinetu specjalistów, na którym jest kabina integracji sensorycznej